Doğum Günü Organizasyonu

Sinan Bey, nişanlısı Nuray Hanım için sürpriz bir doğum günü partisi yapmak istediğini belirterek bizlerle iletişime geçti. Klasik bir doğum günü organizasyonundan ziyade hiç unutulmamasını istediğini ve boğazda tekne turu yaparak sevdikleriyle birlikte bu doğum gününü gerçekleştirmek istediğini belirtti.

Biz de bu organizasyon için tercihini bizden yana kullanmasının oldukça iyi bir fikir olacağını dürüstlükle söyledik. Bir kafede oturup eşi dostu toplayıp garsonun pastayı getirmesinden daha farklı bir şeyler isteyen Sinan Bey için organizasyonun en başından itibaren özenle hazırlandık. Çiftimizin ve diğer değerli misafirlerimizin teknemize gelmesini beklerken bütün hazırlıklar tamamlandı ve inanılmaz atmosferde geçirilecek zamanın gelmesi beklendi.

Günün en değerli konukları Sinan Bey ve Nuray Hanımın da yatımıza teşrif etmesiyle birlikte yatımız da harekete geçti ve tura başladık. Sinan Bey organizasyon planını iyi gizlemiş olacak ki Nuray Hanımın şaşkınlığı gözlerinden okunuyordu. Şoku atlattıktan sonra bütün misafirlerimiz masa etrafında toplandı ve sipariş bölümüne geçildi.

Zengin yiyecek ve içecek menümüzden farklı tercihler yapılarak siparişlerin hazırlanma aşamasına geçildi. Özellikle et ve balık menülerimizin tercih edildiği yemek faslında misafirlerimiz onlarca fotoğraf çektirdi ve eğlenceli dakikalar geçirdi. Muhteşem boğaz manzarasını misafirlerimiz de gördükçe hayranlıkla izledi. Yemekler yendi ve artık asıl aşama olan doğum günü kutlamasına geçildi. Sinan Beyin özel ricası üzerine lavaboya gitme bahanesiyle pastayı kendisinin getirmesini de samimiyetle kabul ettik.

Hazırladığımız görkemli pasta ve hediyesiyle birlikte Sinan Bey misafirlerin bulunduğu yere gelince ekibimiz de kutlamaya dahil olarak konfeti ve volkanları devreye soktu. Pastayı ve yapılan bütün bu hazırlıkları Nuray Hanım mutluluk gözyaşlarıyla karşıladı.

Hayatları boyunca unutamayacakları bu güzel anının bizimle birlikte gerçekleşmesi de ekip olarak bizleri çok mutlu etti. Her zaman olduğu gibi misafirlerimize hizmetimizden memnun kalıp kalmadıklarını sorduğumuzda hepsinin son derece memnun olduğunu, bu güzel günü onlara sağladığımız için bizlere çok teşekkür ettiklerini söylediler. Bizler de Nuray

Hanıma sevdikleriyle birlikte güzel seneler geçirmesini diledik. Çiftimize evlilik yolunda kolaylıklar ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.