Yatta Evlilik Teklifi
Boğazda Evlilik Teklifi
Surpriz Evlilik Teklifi
Evlilik Teklifi

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ

İşte o an geldi çattı, artık hayatınızdaki kişiyle bir hayatı beraber geçirmek istiyorsunuz ve ona en güzel şekilde evlilik teklifi atmak için ne yapsam, nasıl bu teklifi en güzel şekilde ona sunsam diye düşünüp duruyorsunuz. Hemen size yardımcı olalım, yatta evlilik teklifi etmeyi hiç düşünmüş müydünüz? Eğer düşünmediyseniz şimdi tam sırası.

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz insana inanılmaz ve beklenmedik bir sürpriz yapmak için yat gezisi tam biçilmiş kaftandır. Hayalinizde yapacağınız evlilik teklifine dair nasıl bir hayal varsa sizler için onu dört dörtlük olacak şekilde gerçekleştirme imkânına sahibiz. Partneriniz ile geçireceğiniz romantik ve güzel bir yemeğin yanı sıra bu geceyi unutulmaz kılacak evlilik teklifiniz için uzman kadromuz ile size hizmet sunmaya daima açığız.

Ancak bazen bu özel günleri oluşturmaya çalışırken içinde bulunduğumuz heyecan yüzünden yaptığımız organizasyon bir türlü içimize sinmeyebilir, eksik noktaları kalabilir veya aklımıza orijinal bir fikir gelmeyebilir. Verilen kararın heyecanı ile bunu hissetmek çok normaldir. Eğer sizin de aklınızda yapacağınız sürprize dair bir plan yoksa özel ekibimiz ile size özel bir etkinlik düzenleyebiliriz.

Yapmayı planladığınız etkinlikte isterseniz sadece sevdiğiniz insan ile özel bir yemek düzenleyebilirsiniz, isterseniz tanıdıklarınızın da katılacağı bir organizasyon yapabilirsiniz. Ne istediğinizi söylemeniz bizim için yeterli, size en uyacak şekilde her türlü hazırlığı sizler için gerçekleştirebiliriz.

İstanbul’un tüm manzarası sizin hayatlarınızı birleştirme kararınıza şahitlik edecek, boğazın romantik havasında kendinizi bu ahenge kaptıracaksınız. Hem özel bir gece geçirecek hem de hayatınızın en önemli noktasında inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Yeni evlenecek olanlar değil uzun süredir evli olan ve aşklarını bir sürpriz ile tazelemek isteyenler içinde evlilik yıl dönümü kutlamalarında sizlere yardımcı oluyoruz. Hayatınızdaki insana evlilik yıl dönümü tarihinizde ona ufak bir sürpriz yaparak, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onunla birlikte olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun sizler için en kaliteli organizasyonu sağlayabilecek bir ekibe sahibiz. Bütçenizi sarsmadan sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek anılar yaratmanız için her zaman yanınızdayınız.