Yüzme turu
Boğazda Yüzme Turu
Yüzme Turları
Yatta Yüzme Turu

YÜZME TURLARI

İstanbul’da yaşamak oldukça streslidir. Biraz da olsun bu stresten kaçmak isteyenler için harika bir önerimiz var. Marmara denizinin size sunduğu sakinliği de arkanıza alarak bir tekne gezisi yapmaya ve yüzme turu etkinliğine katılmaya ne dersiniz? Yüzme turları ile sakin bir gün geçirip bir günlüğüne de olsa tatil yapma olanağını bulabilirsiniz.

Tekne turlarımızda belirlenen alım noktalarından yüzme turlarına katılımda bulunabilirsiniz. İster tek başınıza ister ailenizle beraber turlara katılabilirsiniz. Pazar günleri özel düzenlenen yüzme turlarımız için bizi arayarak ayrıntılı tur programını öğrenebilirsiniz.

Yüzme turları isteğe göre hem hafta içi hem de hafta sonu yapılabilmektedir. İsterseniz sadece size özel yatlar kiralayabilirsiniz. İsterseniz de bizim düzenlemiş olduğumuz etkinliklere katılabilirsiniz. Tur rotamız Adalar ve Poyrazköy koyları etrafında ilerlemektedir.

Yüzme konusunda kendinize güvenmiyor olabilirsiniz. Ancak bu etkinliklere katılma konusunda da oldukça hevesliyseniz can güvenliğinizi sağlayacak önlemleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Can kurtaran ekibimiz daima hazır bir şekilde beklemektedir. Bunun yanı sıra tüm tekne ve yatlarımızda yolcu sayısı kadar cam simidi ve can yeleği stoğumuz hazır tutulmaktadır. Mürettebatımızın bilgilendirmelerini dinlediğiniz takdirde kolay kolay bir sıkıntı ile karşılaşma ihtimaliniz olmayacaktır.

Güvenli bir şekilde yüzebileceğiniz akıntısız, sakin ve temiz noktalara varıldığında tekneler demirlenir ve bu koylarda misafirlerimize yüzmek için vakit verilir.

Birbirinden güzel koyları gezerken denizin tadını her koyda ayrı ayrı çıkarmak isteyeceksiniz. Tüm bu yolculuklar sizi yoracak ve acıktıracaktır. Uzman şefimizin hazırlamış olduğu mangal servisi ile bu açlığınızı da en lezzetli şekilde dindirebileceksiniz. Mangal servisimiz öğleden sonra 2’de başlamaktadır.

Sadece özel kullanım ve yüzme turu için yat kiralamadıysanız standart yüzme turlarımızda dönüş rotası önceden belirlenmiştir. Bu güzergah üzerinden keyifli yolculuğunuza devam ederken manzaranın da tadını çıkarabilirsiniz. Tüm günün tatlı yorgunluğu sizi sarmışken, kaptanımızın deneyimi ile sakin ve güvenli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Siz de günlük yaşantınızdan biraz olsun uzaklaşmak, kendinizi şımartmak ve ufak bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız yüzme turlarımız için bizi arayın. Aklınızdaki tüm soruları anında cevaplayalım.