boğazda tekne hakkında

Boğazda Tekne olarak atalarımızdan gelen deniz aşkını, bizimle birlikte diğer deniz aşıklarına sunma amacı ile birçok etkinlik düzenlemekteyiz. Denizi seven insan her anında, her özel gününde denizin kokusu, dalgası, sakinliği yanında olsun ve ona eşlik etsin ister. Biz de bu ortak paydada buluştuğumuz insanlara farklı alanlarda tekne etkinlikleri düzenleyerek en mutlu anlarını daha da özel kılmak için çalışıyoruz.

Boğaz turu sektöründe tecrübelerimizin ışığında en kaliteli hizmeti sunma amacındayız. Doğum günlerinizde, kına gecelerinizde, nişanlarınızda, düğünlerinizde, her türlü eğlence organizasyonunuzda, yemekli tekne turlarınızda sizlere hizmet sunuyoruz. Amacımız kalabalık da olsanız özel bir grup da olsanız istediğiniz hizmeti harmanladığımız deneyimlerimizle size sunmak ve sizlere en güzel zamanları yaşatmak.

Deniz aşkı İstanbul şehrinin hayranlığı ile birleşince tadı damağınızda kalacak deneyimler yaşamanıza fırsat verecektir. Biz de bu fırsatlara en kolay şekilde ulaşabilmeniz için yemekli yemeksiz, müzikli müziksiz tekne ve yat turlarımız ile sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Deniz üzerinde düzenlenen turlar konusundaki deneyimlerimizin yanı sıra bünyemizde çalıştırdığımız personeli de büyük bir titizlik ile seçiyoruz. Personelimiz gerekli eğitimlerden geçtikten sonra sizlere her türlü sıkıntınızda yardımcı olacak şekilde hazırda bekliyor.

Teknelerimizde yemekli organizasyonlarımızda yemeklerimizi hazırlayan şeflerimizi alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşturuyoruz. Turlarımızda İstanbul’un mükemmel manzarasına kendinizi kaptırıp etkileneceğinizden eminiz. Ancak damaklarınızda da eşsiz bir lezzet bırakmak için en kaliteli malzemeleri kullanarak en usta ellerden çıkan yemeklere menülerimizde yer veriyoruz.

Turlarımızı gerçekleştirirken misafirlerimizin güvenliğini hiçbir zaman göz ardı etmeden her türlü oluşabilecek sıkıntıya karşı gereken önlemleri önceden alıyoruz. Her etkinlikte farklı bir deneyim kazanıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Bize güvenerek en özel anlarında bizleri yanında isteyen misafirlerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak için özveri ile tüm işlerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Amacımız Boğaz turu konusunda daima en iyisi olmak ve misafirlerimize en iyisini sunmaktır. Her türlü bütçeye uyacak çözümler üretmeye çalışıyor ve deniz ile İstanbul aşığı olan herkese bu zevki yaşatmayı istiyoruz.

Güvenli, kaliteli bir hizmet arıyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ekibimiz

man-avatarrrrrrr

Serhat Kara

Organizasyon Sorumlusu
man-avatarrrrrrr

Necmi Çap

Genel Koordinatör
telif hakkı

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

Bogazdatekne.com firmasının web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, Bogazdatekne.com site yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.