Boğazda Doğum Günü
Yatta Doğum günü
Surpriz Doğum Günü
Doğum Günü

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlarken onları en mutlu edecek sürprizleri bulmak her zaman kolay olmuyor. Her zaman gittiğiniz bir kafede pasta kesmek sizi tatmin etmeyecekse bir de doğum günü sürprizini deniz üzerinde yapmayı deneyin. Teknede doğum günü kutlaması ile çok farklı bir organizasyon tasarlayarak hem doğum günü sahibini hem de misafirleri harika bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Sizin için önemli olan bir insanın doğum gününü kutlamak veya doğum günü sahibiyseniz bu özel günü en özel arkadaşlarınızla kutlamak için teknede doğum günü düzenlemek en akıllıca fikir olacaktır. Denizin insanı sakinleştirici ve keyif veren görüntüsü eşliğinde İstanbul boğazının manzarasını da tadarak yeni bir yaşa girmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Doğum günü güzel vakit geçirmek için sadece bir bahane, ama bu bahaneyi en iyi şekilde değerlendirmek de sizin elinizde.

Teknede doğum günü organizasyonlarının en iyi yanlarından biri de her şekilde menüyü sizin ayarlayabiliyor olmanızdır. Dilerseniz alkollü dilerseniz alkolsüz bir ortam yaratabilirsiniz. Yetişkinlerin katılacağı bir partide kendi zevkinize göre içeceklerinizi ayarlayabilirsiniz. Eğer küçük yaşta çocukların da olacağı bir parti düzenlemek istiyorsanız yine tüm içecek kontrolü sizin elinizde. Böylece uygunsuz herhangi bir durumun oluşmasına da rahatça engel olabileceksiniz.

Doğum gününü kutlayacağınız kişiye sürprizde sınır tanımak istemiyorsanız teknenin düzenlemesini belirlediğiniz özel süslemeler ve yazılar ile donatabilirsiniz. Ekibimizin özverili çalışması ile en gösterişli doğum günü teknesini siz hazırlayabilirsiniz. Eğer daha büyük bir sürpriz olsun istiyorsanız 80×200 boyutlarındaki dijital baskı pankartlar ile karada bulunanların bile dikkatini çekecek harika bir gösteride bulunabilirsiniz.

Tam mumlar üflenirken İstinye Koyu’ndan yansıtılan havai fişek gösterisi ile inanılmaz bir ambiyans yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayal etmek, hayal ettiğiniz her şeyi doğum gününüzün muhteşem bir şekilde geçmesini sağlayacak personelimiz yardımı ile elde edebilirsiniz.

Siz hayal edin, hayal ettiklerinizi bize anlatın, biz de hayallerinizi gerçekleştirecek hazırlıkları sizin için yapalım. Sonrasındaysa size düşen sadece keyfini çıkarmak ve doğum günü sahibinin mutluluğunu izlemek. İstanbul şehrinin tüm ışıkları içinde, dingin denizin üzerinde doğum günü partisinin tadını çıkarmak da size kalsın.