Yat kiralama
İstanbul Yat Kiralama
Yemekli Yat Kiralama
Saatlik Yat Kiralama

YAT KİRALAMA İSTANBUL

Yat Kiralama hizmetimiz ile İstanbul Boğazı’nda sizlere harika bir anı ve etkinlik yaşama fırsatı sunuyoruz. Saatlik, günlük ve konaklamalı olarak kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yatlarımızın 2 kişiden 30 kişiye kadar kapasitesi bulunmaktadır. 30 kişi ve üzeri katılımcılar ise Tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirler. Ekonomik bütçeli ve lüks yatlar ile yemekli/yemeksiz, kokteyl düzende, kurumsal ve bireysel turları organize edebilirsiniz. Kişi sayınıza uygun yatı belirledikten sonra yatlarımızı bağlı bulunduğu iskelelerde gelip görebilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası altında birbirinden özel kiralık yatlarımız ile kişi sayınıza ve bütçenize uygun yatı kiralayıp, dilediğiniz gün ve saatlerde Boğaz turu organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Boğazda yat kiralama yaparak bazen bir doğum günü, bazen bir evlilik teklifi bazen de aileniz ya da iş arkadaşlarınızla birlikte boğazın eşsiz güzelliği altında İstanbul’u denizden görebilir; sevdiklerinizle veya misafirleriniz ile düzenleyeceğiniz etkinlik ve kurumsal organizasyonlarınızda keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yatlarımız ile yapacağınız gezi esnasında yemek menülerimizden tercih edebilir veya dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Yemek menüleri, deneyimli aşçı ve garsonlarımız tarafından hazırlanıp servis edilir.

Yatlarımızın her biri farklı iskelelerde bağlıdır, kalkış noktaları bulundukları iskelelerden yapılmaktadır. Avrupa Yakası kalkış noktaları İstinye, Bebek Parkı, Kuru çeşme Parkı ve Eminönü; Anadolu Yakası kalkış noktaları ise Beykoz, Kuleli  ve Beylerbeyi’dir. Farklı iskelelerden alınmak istendiğinde mesafe hesaplanır, ona göre ekstra mesafe ücreti talep edilir. Yaptığınız kiralama saati boyunca Anadolu ve Avrupa Yakası gezilecek şekilde rotalar belirlenmektedir. Rezervasyon yapmak isteyen müşterilerimizin, beğendiği yatı kiralamak için ödemenin genel toplamının %30 u kapora olarak ödemesi durumunda rezerve işlemleri yapılır.

Saatlik Yat Kiralama
Saatlik yat kiralama yaparken minimum kiralama süresi 2 saattir. Tercihinize göre saatlik olarak 2 saat ve üstü kiralamalar yapabilirsiniz. Boğaz’ın iki yakası da gezmek istenirse 3-4 saatlik kiralama yapmak gerekir. Yapacağınız organizasyonun amacı ne olursa olsun bir defa da olsa İstanbul Boğazı’nın tüm güzelliklerini deniz üzerinden görmelisiniz. Saatlik yat kiralamalarda sürpriz evlilik teklifi, doğum günü, mezuniyet balosu, kahvaltı turu, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü,  iş yemeği, gibi birçok organizasyon düzenleyebilirsiniz. Yatlarımız kiralama saati boyunca Boğaziçi’nde gezi halinde olacaktır. Kısa yat gezisi programları iki köprü arasında geçmektedir.

Günlük Yat Kiralama
Günlük yat kiralama yaparken güne erkenden başlayıp Boğaziçi, Adalar ve Poyraz Köyü tarafına seyir edilir. Misafirlerimizin istediği bir rota var ise onlarda değerlendirilir ve ona göre rotalar belirlenir. Yat gezisi, sabah 09:00 ile akşam 17:30 saatleri arasında sürmektedir. Müşterilerimiz talebi üzerine menü ve ekstra hizmetlerden de yararlanabilirler. Günlük yapılan kiralamalarda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, barbekü eşliğinde ızgara seçeneklerimizde bulunmaktadır. Sadece yatı kiralayıp dışarıdan da yiyecek ve içecek getirerek yatta bulunan mutfak malzemelerini kullanmak isteyen misafirlerimizin, şirketimizin önerdiği sayıda garson hizmeti de almaları gerekir. Garsonlarımız tur saati boyunca yattaki tüm ihtiyacınızı karşılayıp servisinizi yapacak ve kullanılan malzemeleri temizleyeceklerdir.

Konaklamalı Yat Kiralama
Konaklamalı yat kiralama, mega ve lüks yatlarımız ile yapılmaktadır. Organizasyon planlamasına göre akşam 22:00 ila sabah 09:00 saatleri arasında geçmektedir. Tercihlerinize göre saatleri uzatabilir, değiştirebilir veya kısaltabilirsiniz. Yatlarımızda 1 oturma odası, 1 adet büyük yatak odası, 2 çocuk
odası, TV ünitesi, ses sistemi bulunmaktadır. Boğaziçi’nde istediğiniz İskele ve restorandan alınarak istekleriniz doğrultusunda Adalar ve Boğaziçi’nde rota belirlenip gezi yapıldıktan sonra, bu güzergâh üzerinde istediğiniz bir limanda konaklama yapılacaktır. Yiyecek ve içecek ihtiyacınızı ister yatta ister Boğaziçi’nde bir restoranda karşılayabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları
Yat kiralama fiyatları, kişi sayısı, yemek menüsü ve yat seçimine göre değişiklik göstermektedir. 2 kişiden 12 kişi kapasitesine uygun yatlarımızın saatlik kiralama ücreti 300 TL’den başlayıp yatların dizaynına göre değişiklik göstermektedir. 12-20 kişi kapasitedeki yatlarımızın kiralama ücreti 350-500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Alkolsüz yemek menüsü 85 TL, alkollü yemek menüsü 140 TL’dir. Yemek menülerimizden tercih etmeniz durumunda yat kirası haricinde kişi başı yemek menüsü ücreti talep edilir. İsteğe göre balık menü veya et menülerimizden herhangi birini tercih edebilirsiniz.