Yemekli Yat Kiralama
İstanbul Yat Kiralama
Yat Kiralama
Saatlik Yat Kiralama

İSTANBUL YAT KİRALAMA

Siz de bir deniz aşığı iseniz ve farklı organizasyonlar yapmak istiyorsanız yat kiralama yaparak bu arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz sadece kendinize özel yat kiralama yapabilir, isterseniz kalabalık arkadaş grubunuz ile eğlencenin alasını yapabileceğiniz etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Boğazda yat kiralama istekleriniz için size uygun seçenekler ile her zaman yanınızdayız.

Yatlarımız özel tasarımlı bir dizayna sahiptir. Evlilik teklifleri, yıl dönümü kutlamaları, doğum günü partileri, mezuniyet baloları ve aklınıza gelebilecek birçok farklı etkinlik için yat kiralayabilirsiniz. Yat kiraladığınızda aynı zamanda kaliteli teknik kadromuzun da eşliğinde boğaz turlarının da içinde bulunduğu etkinlikler düzenletebilirsiniz. En özel anlarınızı harika bir İstanbul manzarası eşliğinde ve boğazın mistik havası içerisinde geçirebilirsiniz.

Yatlarımızdan kiralamak istiyorsanız ihtiyacınıza özel olarak yatlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Minimum yat kiralama süresi 2 saattir. 2 saat ve üzeri saatler için de kiralama yapabilirsiniz. Hatta isterseniz günlük olarak ve konaklamalı kiralamalar da yapabilirsiniz. Konaklamalı olarak yat kiralama yapmak istiyorsanız denizde ev konforunu yaşayabileceğiniz lükse sahip özel yatlarımızdan kiralayabilirsiniz. Bu mega yatlar ile hem keyifli zaman geçirebilir hem de özel donanımlar ile her ihtiyacınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Saatlik olarak yatlarımızı kiraladığınızda kiralama saatleri boyunca Anadolu ve Avrupa yakası kıyılarından ilerlenecek şekilde rotalar belirlenmektedir.

Kiralanan yatlar Avrupa yakasında İstinye, Bebek ve Kuruçeşme’den hareket etmektedir. Anadolu yakası’nda ise Kuleli ve Beykoz’dan hareket etmektedir. Standart olan hareket noktalarımızın dışında farklı iskelelerden yolcu alımının yapılması istenirse ek olarak mesafe ücreti talep edilmektedir. Tüm yatlar için geçerli olmasa da iki köprü arasındaki kafe ve restoranlardan mesafe ücreti alınmadan yolcu alınabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şehrin stresinden uzakta ama şehrin ihtişamı ile baş başa kalmak istiyorsanız yat kiralayarak bu arzunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kahvaltı ve yemek servisleri de dâhil olmak üzere bütçenize uyacak düzenlemeler ile yat kiralayarak sakin veya eğlence dolu bir zaman geçirebilirsiniz. Konforunuzu sağlamak için uzman kadromuz ve teknik ekibimiz her zaman yardım için hazırda bulunacaktır. Siz de kendinizi ve sevdiklerinizi farklı bir organizasyon ile ödüllendirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olalım.