Boğazda Yılbaşı Partileri
Teknede Yılbaşı Partileri
Teknede Yılbaşı Partisi
Teknede Yılbaşı

2019 YILBAŞI PARTİSİ

Her yeni yıl herkes için yeni bir umut demektir, sanki öncesinde yaşanılan tüm kırgınlıklar acılar bitecek ve yeni yıl ile her şeye yeniden başlayacağız inancını taşırız. Eğer yeni yıla güzel girerseniz belki devamı da güzel gelir, ne dersiniz? Yılbaşı için planım yok, mekanlara da gidip kalabalığı çekmek istemiyorum diyorsanız ve evde parti vermek için de oldukça kalabalıksanız sizin için harika bir önerimiz var. 2018 yılbaşı tekne partisi fikri size de mükemmel gelmiyor mu?

İstanbul’un tüm ışıkları yılbaşı gecesi daha bir şevkle yanar. Normal zamanlarda gördüğünüzden daha eğlencelidir daha şen şakraktır denizin ortasından gördüğünüz manzarası. Köprülerin üzerindeki ışıklar bile yılbaşına özel olarak ışıklandırılır. O ışıkların içinde olduğunuzda ne kadar güzel olduklarını fark edemeyebilirsiniz. Ancak denizin ortasından şehir çevrenizi sarmışken onları izlediğinizde bu harika görüntü ile yeni yıla girdiğinize çok sevineceksiniz.

Boğazda yapılacak yılbaşı etkinliğimizde misafirlerimize birçok olanak ve avantaj sunuyoruz. Nasıl bir eğlene istiyorsanız ona göre paketlerimiz içerisinden seçim yapabiliyorsunuz. Dj Ahmet Yenerer’in efsane performansı ile bir an bile içinizi kıpır kıpır yapan müzik kulaklarınızdan silinmiyor. Deneyimli ekibimizin hazırladıkları kokteyller ve sunumlar ile tüm senenin stresini üzerinizden atacak fırsata sahip oluyorsunuz. İçecekleriniz isterseniz alkollü isterseniz alkolsüz oluyor. Her şey sizin tercihinize kalmış durumda.

Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk aperatif ikramları ile damaklarınız tatlanırken oryantal ve dans müzikleri ile keyifle dans ediyor olacaksınız. Tam o anda, saatler 12’yi gösterdiğinde ve büyük bir coşkuyla yapılan geri sayım tamamlandığında İstinye Koyu tarafından izleyebileceğiniz havai fişek gösterisi ile yeni yılı neşe ile karşılıyorsunuz.

Geçmiş yılınız iyi veya kötü geçmiş olsun hiç fark etmez. Yeni yıla mutlu ve enerjik bir şekilde girmeyi halk ediyorsunuz. 2018 senesine çok farklı bir organizasyon ile girmek isterseniz organizasyon ayrıntılarını öğrenmek için bizleri aramaktan çekinmeyin. Sizlere yeni yılın ilk saatlerini en mükemmel şekilde geçireceğiniz bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu yılbaşı partisi ile 2018 senesini en mutlu şekilde geçirecek enerjiyi içinizde bulacaksınız.