tekne kiralama

Tekne Kiralama

Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız gerek trafikten gerekse kalabalıktan bunalmış yada bunalmışlık derecesine gelmişsinizdir. Bununla beraber stresli zamanlar yaşıyorsunuz demektir. Tüm bu stresten tekne kiralama hizmetimizden faydalanarak kurtulabilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nda tekne kiralama hizmeti alarak gideceğiniz rotada hem manevi hemde fiziki rahatlığa erişim sağlayabileceksiniz. Dilerseniz eşinizle, dilerseniz dostlarınızla yada arkadaşlarınızla çıkabileceğiniz Boğaz turu sizlere huzuru getirecektir. Tekne kiraladığınızda dilerseniz güzel koylarda duraklayabilir, dilerseniz Marmara’nın ortasında konaklayabilirsiniz.

Eğlenmek istediğinizde yüzebilir veya müzik eşliğinde denizin ortasında kitap okuyabilirsiniz. Bir günlüğüne dahi olsa stresten uzak bir gün yaşamak istemez misiniz? Tüm bu olanaklara tekne kiralama hizmetimiz sayesinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca sadece fiziki olarak dinginlik yaşamıyor, ruhsal olarak da ferahlık yaşıyorsunuz.

Tekne Kiralama İstanbul

Türkiye’mizin diğer şehirleri ile kıyaslandığında İstanbul en kalabalık şehirler arasında yer almaktadır. Bu kalabalık aynı zamanda stres ortamı da yaratmaktadır. Bu stres pek çok şeyden kaynaklı olabilir. Örneğin; kalabalık. Kalabalık ortamda bulunan insanlar zaman ile birlikte yalnız kalmayı özler. Bu özlemin giderilmesi için en kolay ve huzurlu yöntem denize açılmaktadır. Tabi ki bu deniz Boğaz olursa sizlere ayrı bir huzur katacaktır. Çünkü İstanbul Boğazı hem görsel olarak zengin, hemde manevi olarak güçlüdür. Yüzyıllardır peşinden koşulan İstanbul’un en müthiş görüntülerinden birisi İstanbul Boğazı’dır. Tekne kiralama İstanbul içerisinde, hizmet vermemiz ile birlikte bu hazzı sizlere yaşatabiliyoruz.

Dilediğiniz taktirde müzik eşliğinde de sizlere Boğaz’da gezinme fırsatı sunuyoruz. Ayrıca profesyonel ekibimiz sayesinde yemek menüsü tercihlerinde de bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz dışarıdan istediğiniz yemeği getirebilir, dilerseniz kendi menümüzden faydalanabilirsiniz. Tüm bu olanaklar tamamen sizin kişisel özgürlüğünüze amade olarak tekne kiralama İstanbul tarafından sizlere bırakılmıştır.

Ayrıca dilerseniz alkollü veya dilerseniz alkolsüz olarak meşrubat içeceklerimizde sizlere amade bir şekilde hazır bulunmaktadır. Sizin tercihlerinize göre yemek ve meşrubat seçeneklerimiz ile zengin bir menümüz bulunmaktadır.

Dilerseniz eğlence konusunda da sizlere iyileştirmelerde bulunarak, kaliteli ses sistemimiz ile tercih ettiğiniz müzikleri açabilir, yada canlı müzik ile sizleri keyiflendirebiliriz. Ayrıca tercih ettiğiniz dj ile günüzü güzelleştirebilir, fasıllarla şenlendirebiliriz.

Ek olarak almış olduğumuz tedbirler sayesinde güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Dilediğiniz organizasyon için tekne kiralama İstanbul’da sizleri bekliyoruz.

Tekne kiralama İstanbul’da bizimle iletişime geçtiğinizde tekne kiralama oldukça kolay olacaktır. Tüm detaylar ve ayrıntılar için bizimle iletişime geçerek tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları

İstanbul’da tekne kiralama fiyatları konusunda oldukça geniş bir yelpazemiz vardır. Bu sayede her bütçeye uygun planlama yapabiliyor ve tercih ettiğiniz fiyatları sizlere sunabiliyoruz.

Fiyatlandırma yaparken en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verme çabasında bulunuyoruz.

Tekne kiralama fiyatlarında etkin rol oynayan unsurlardan bir kaçı şunlardır;

Yemekli veya yemeksiz tercihte bulunmanız,

Alkollü veya alkolsüz tercihte bulunmanız,

Müzik, dj, canlı müzik ve fasıl tercihleriniz,

Kiralamış olduğunuz teknenin kapasitesi,

Ayrıca tekne kiralama fiyatları ile ilgili özel tercihlerinizi de not olarak almaktayız. Özel bir kutlama için kiralıyorsanız; örneğin sevgililer günü, evlilik teklifi, yılbaşı gecesi veya mezuniyet balosu gibi. Günüze özel pankart ve organizasyon da sağlamaktayız. Tüm bunların neticesinde fiyatlarınız sizin planlamanıza göre değişmektedir.

Tekne kiralama fiyatları ile ilgili değişliklik yapma imkanı, seçtiğiniz tercihler neticesinde bizler tarafından sizlere verilmektedir. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olduğumuz için bizlerle iletişime geçmeniz detaylı fiyat alabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Tüm detaylar ve ayrıntılı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size uygun hesaplamaları yapabilmemiz için bir telefon uzağınızdayız.