Yemekli Tekne Turu
Yemekli Boğaz Turu
Teknede Yemek
Teknede Yemek

YEMEKLİ TEKNE TURU

İstanbul şehri tarihin başlangıcından bu yana birçok uygarlığın gözdesi olmuştur ve herkes kendisi için bu şehri istemiştir. Uğruna savaşlar başlatılmış olan bu şehir, birçok uygarlığın izlerini de üzerinde taşımaktadır. Sadece boğazının varlığı bile insanın İstanbul’un ihtişamına kaptırmak için yeterlidir. Siz de bu ihtişamı en özel etkinliklerinize eşlik edecek şekilde yanınıza katmak istiyorsanız en özel yatlarımız ve teknelerimiz ile sizlere sunduğumuz tur imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Büyük aile toplantılarınızda, doğum günü ve kutlama etkinliklerinizde, evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlamalarınızda yemekli tekne turu organizasyonları düzenleyerek hem kendinize hem de sevdiklerinize farklı bir gün yaşatabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla bir aradayken İstanbul’un muhteşem görüntüsünün de size eşlik ediyor olması gününüzü daha da özel kılacak.

Yemekli boğaz turu ile her zaman yapmak istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız boğaz turunu yapmak için kendinize bir bahane uydurmuş olacaksınız.

İstanbul’un tarihi ruhunu özel bir yemek eşliğinde sevdiklerinizle beraber yaşamak istiyorsanız yemekli boğaz turu seçeneklerinden isteğinize göre bir etkinlik düzenleyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yemek masalarının düzenlerini kendi zevkinize göre yapabileceğiniz gibi standart paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. Yemek menümüzden damak tadınıza uyacak seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Masa süslemelerinde mum, şamdan gibi çeşitli unsurlar ile daha harika bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yemeklerinize İstanbul manzarası eşlik ederken müziksiz bir ortam tabii ki de düşünülemez. Kapsamlı ses donanımı ile yine sizin zevkinize özel olarak hazırlanacak müzikler ile yemeğinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz canlı müzik, dilerseniz fasıl şeklinde düzenlemeler ile yemekli boğaz turu etkinliğinizi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Cuma, cumartesi ve Pazar günlerinde yemeksiz tekne kiralama hizmeti sunulmamaktadır. Hafta içi yemekli olarak tekne turu düzenlemek isterseniz kendi yemeklerinizi getirebilir veya catering firmalarından destek alabilirsiniz. Organizasyonlarınız için eksik kalan noktalar olduğunda bizlere danıştığınız takdirde her türlü konuda sizlere ekibimiz ile yardımcı olabiliriz.

Keyifli bir yemeği daha da keyifli bir hale getirecek tek şey yanınızda sevdiklerinizin de bulunmasıdır ve onların gülümseyen yüzleridir. Yemekli boğaz turu organizasyonu ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.