Teknede Düğün
Teknede Düğün
Teknede Nişan
Teknede Düğün

TEKNEDE DÜĞÜN

Hayatınızı birleştirmek için kararınızı aldınız, tüm hazırlıklar tamam ama düğünü nerede yapacaksınız? En büyük sorunlardan biri de bu olsa gerek. Düğününüzün oldukça farklı bir şekilde ve inanılmaz güzellikte bir manzara eşliğinde geçmesini istemez miydiniz? Hem sizin hem de davetlileriniz için eşsiz bir düğün macerası yaşamak istiyorsanız teknede düğün gibisi yoktur.

Sadece düğün değil teknede kına gecelerinizi de düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra her türlü nişan organizasyonlarında da yanınızdayız. Tek yapmanız gereken karar vermek ve bizimle iletişime geçmek. İsterseniz nikahınızı bile teknede kıyabilirsiniz. Eğer düğün sonrası eğlence için farklı bir aktivite arıyorsanız toplayın tüm davetlileri ve hemen sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz teknelere binin. Sınırsız eğlence, sınırsız mutluluk ve sınırsız hizmet sizleri bekliyor.

Bir kına gecesi, nişan veya düğün organizasyonunda çiftleri en çok yoran işlemlerden biri masaların, sandalyelerin ayrı ayrı hazırlanması ve planlanmasıdır. Ancak deneyimli personelimiz ile bu ayrıntılarla sizi hiç uğraştırmadan sizin dekor tercihinize göre tüm işlemleri biz hallediyoruz. Bu özel gününüzü en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacak ve davetlilerinizi hayretler içerisinde bırakacak süsleme seçenekleri ile teknemizi sizin zevkinize uyacak şekilde süslüyoruz. Şamdanlar, fenerler, yazılar, pankartlar aklınıza gelebilecek neler varsa hepsini sizler için hazırlıyoruz.

Düğün de sonrası da eğlencesiz, müziksiz olmaz. Dj performansı hizmetimiz ile sadece gelin ve damat değil tüm davetlileri tekne turu boyunca yerlerine oturmayacakları kadar eğlendiriyoruz. Eğer yemekli bir organizasyon isterseniz ızgara veya balık menülerini içeren yemekli tekne turu düzenliyoruz.

Yemek servisi olsun veya olmasın içeceklerinizi kendiniz belirliyorsunuz. İsterseniz alkollü isterseniz alkolsüz seçimler yapabiliyorsunuz. Bu içeceklerin servisini de tabii ki tecrübeli elemanlarımız gerçekleştiriyor. Düğün organizasyonlarınız için sunduğumuz tekne kirası fiyatlarımızda garson ve kaptan için ayrıca ücret talep etmiyoruz. Sizin isteklerinize göre başta bir bütçe çıkarıyor ve bu özel gününüzde sizi daha da mutlu edecek ayrıntıları düşünerek hareket ediyoruz.

Siz de mutluluğunuzu İstanbul’un en ihtişamlı yerinde yani tam Marmara denizinin ortasında sevdiklerinizle beraber geçirmek istiyorsanız bizi arayın, organizasyonunuzu hemen yapalım.