Teknede Mezuniyet
Teknede Mezuniyet Balosu
Teknede Mezuniyet Partisi
Mezuniyet Balosu

TEKNEDE MEZUNİYET PARTİSİ

Okul hayatının sona erdiği ve başka bir evreye geçtiğiniz en önemli an; mezuniyetiniz. Artık büyüyorsunuz ve kendi hayatınızı çizeceksiniz. Bunca yıl çabaladınız ve zor da olsa, keyifli de olsa artık okulda öğrenim hayatınızı bitirdiniz. Mezuniyet partinizin de bu çabalarınızın karşılığı olacak şekilde mükemmel geçmesini istemez miydiniz? Arkadaşlarınızla dört bir yanınız İstanbul’un ışıkları ile doluyken eğlenmek istemez miydiniz? O zaman teknede mezuniyet balosu tam size ve arkadaşlarınıza göre bir seçenek!

Mezuniyet gecenizi masalsı bir şekilde geçirmek istiyorsanız İstanbul boğazında tatlı bir şekilde ilerleyen, sizi boğazın serin sularının sakinliği ile sarmalayan ve milyonlarda ışığın enerjisi ile donatan teknede mezuniyet balosunu tercih edebilirsiniz.

Bir mezuniyet balosundan neler bekleyebilirsiniz ki? Sadece arkadaşlarınızla eğlenmek mi? Neden daha fazlası da olmasın ve daha fazla eğlenmeyesiniz? Teknede mezuniyet balosu ile dört saatlik bir İstanbul boğaz turu yemeğinizin yanına en iyi eşlik edecek lezzet olacaktır. Belki de mezuniyetten sonra kolay kolay boğaz turu yapmaya fırsatınız olmayacak. O zaman bunu değerlendirmek hem de en sevdikleriniz ile değerlendirmek harika bir seçim olacaktır.

Mezun olana kadar arkadaşlarınızla yaşadığınız tüm anılarınız fotoğraflar ve videolar halinde yayınlansın ve gecenize neşe katsın istiyorsanız slaytlarınızı yansıtacak bir projeksiyon kiralayabilirsiniz. Yaptığınız organizasyon düzenlemesine göre de istediğiniz aralıklarla ve zamanlarda bu slayt gösterilerini yapabilirsiniz.

Tekne üzerinde bu gecenizi ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekimlerini yaptırabilirsiniz.

Yemek menüsünde istediğiniz alkollü ve alkolsüz içeceklere göre düzenleme yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra gecenize renk katacak havai fişek gösterilerini İstinye Koyu’ndan gözleriniz kamaşarak izleyebilirsiniz. Eğer isterseniz dilek fenerlerini gökyüzüne tüm iyi dilekleriniz ile salarak mezuniyet gecenizin dileklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir başlangıç olmasını sağlayabilirsiniz.

Mezuniyetinizi nasıl geçirmek istediğiniz tamamen size kalmış. İster canlı müzik ile ister fasıl ile ister dj ile harika bir mezuniyet balosu sizleri bekliyor. Boğaz üzerinde düzenlenen etkinliklerde istediğiniz kadar yüksek sesle eğlenebilir ve bir arada olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Gece sonunda mezun olmanın verdiği burukluğu mutlaka yaşayacaksınız ama öncesinde de eğlenmeyi ihmal etmemek ve arkadaşlarınız ile bir arada unutulmaz bir veda yaşamak için teknede mezuniyet balosu en iyisi.