Teknede İftar Yemeği
Teknede İftar
Boğazda İftar
Boğazda İftar Yemeği

TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

Ramazan ayı yaklaştıkça herkesin içinde tatlı bir huzur olur. İftar yemeklerinin huzurunu başka hiçbir şey de bulamazsınız. Düşünün ki İstanbul’da denizin tam ortasında, şehrin dört bir yanından gelen ezan sesleri ile orucunuzu açıyor ve iftarınızı yapıyorsunuz. Karşınızda asırlardır İslamiyet inancına kucak açmış bir şehir var ve modernizmin tüm görselliğinizi gözlerinize taşıyor. Yanınızda da sevdikleriniz ile bu içten paylaşımın tadını çıkarıyorsunuz.

Teknede iftar yemeği organizasyonlarımız sayesinde bu ihtişamlı anı başkaları ile paylaşabilirsiniz. İsterseniz sadece sevdiklerinizi ve akrabalarınızı çağırarak bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. İsterseniz iş arkadaşlarınızın da bulunduğu hem iş yemeği hem de iftar tadında bir etkinlik organize edebilirsiniz. Bir yandan da boğaz turu ile yemeğinizin lezzetini katlarsınız.

İftarınızı yaparken yediğiniz lezzetli yemekler ile karnınızı doyururken size eşlik edecek cami ve tarihi yapıların manzaraları ile de gözlerinizi doyuracaksınız. Dileyen misafirlerimizin organizasyonlarında özel olarak fasıllar düzenlenmektedir. Deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler ile sofralarınız, fasıllarımız ile kulaklarınız şenlenecek.

Boğaz turu eşliğinde yapacağınız iftarınızda yer alan yemekleri belirleme şansına sahipsiniz. Standart uygulamamızda istediğiniz türde ızgara servisi yapılmaktadır. Izgaranızın yanına da tadı damağınızda kalacak sebzeli pilav ile her zevke uyan çeşit çeşit çorbalar ikram edilmektedir. Uzun ve yorucu geçen bir oruç vaktinden sonra midenizi rahatlatacak hafiflikte domates, biber, söğüş salatası ile mevsim salatası da özel sunumlar eşliğinde iftar sofralarında yerini alacaktır.

Sunumlarımızda her türlü değişiklik yapma isteğinde bulunup şeflerimize belirtebilirsiniz. Yedi yıllık deneyimimizin de getirdiği özveri ile sizlere harika bir iftar yemeği sunmak için yanınızdayız.

Tatlı olarak menüde ne var diye merak ediyorsanız bir klasik olan ev baklavasını sizlere sunuyoruz. Tatlınızı taze meyve dilimleri ile servis ediyoruz.

İftar yemeğini teknede yapmak istiyor ancak yeterli kalabalığı oluşturamıyorsanız veya sadece ailenizle teknede iftar yemeği yemek istiyorsanız düzenlediğimiz genel iftar organizasyonlarına dâhil olabilirsiniz. Menülerin dışında yer alan misafirlerimize özel ikramlarla da en güzel iftar yemeğini sizlere sunma niyetindeyiz. Aklınıza takılan her türlü soru için bizleri aramaktan çekinmeyin.