Teknede İş Yemeği
Teknede Şirket Yemeği
Teknede Şirket Yemekleri
Teknede İş Toplantısı

TEKNEDE İŞ YEMEĞİ

Bir iş bağlamak veya şirket çalışanları ile daha sağlam bir ilişki kurmak için iş yemekleri oldukça önemlidir. Bunun için en kaliteli yerlerde ve en özenli şekilde yemeğin yapılmasına büyük bir önem verilmelidir. Teknede iş yemeği düzenleyerek hem kaliteli hem de özenli bir organizasyon oluşturabilirsiniz. Ancak bunun için güvenilir bir firmanın yardımını almanız şarttır. Çünkü iş yemekleri sizin prestijiniz demektir.

Prestijinizi en üst seviyede tutmak ve misafirlerinize kaliteli hizmet sunmak için özel donanımlı yatlarımızdan ve teknelerimizden size uygun olacak büyüklükte olanı tercih ederek size yakışır bir iş yemeği düzenleyebilirsiniz. Teknede iş yemeği tamamen sizin istediğiniz şekilde ve düzende olacak şekilde hazırlanır. Masaların nasıl bir düzen içinde olacağını siz belirlersiniz. Eğer buna ayıracak vaktiniz yoksa önceden deneyimlemiş olduğumu iş yemeği toplantılarında en çok tercih edilen seçenekleri sizlere sunar ve tercih ettiğiniz seçeneğe göre düzenlemeyi sizler için gerçekleştirebiliriz.

Teknede iş yemeği organizasyonlarında zengin menü seçeneğimiz içerisinden kendi zevkinize uyanları seçerek misafirlerinizi mest edebilirsiniz. Özel bir organizasyon için özel bir yemek menüsü sunmak istiyorsanız yemeksiz olarak yat kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Size ve misafirlerinize kendinizi rahat hissettirecek şekilde tüm düzenlemeleri deneyimli ekibimiz aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

Yemeklerinizi alkollü veya alkolsüz olarak hazırlatabilirsiniz. Dilerseniz canlı müzik veya fasıl eşliğinde misafirlerinizi ve iş arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Kaliteli ses sistemimiz sayesinde yemeğinize eşlik etmesini istediğiniz müziği kendiniz de seçebilirsiniz.

Teknede iş yemeğinizi yerken aynı zamanda İstanbul’un müthiş manzarası da sizlere eşlik edecek. Her ne kadar iş yemeği olsa da işinizin yarattığı stresten uzak bir şekilde iş konuşmak için boğaz turu organizasyonu çözüm üretmek için harika bir seçim olacaktır. Ofislerinizde ve ya fabrikalarınızda yaşadığınız iş stresini, İstanbul’un tarihi havası ve ışıltılı görüntüsü eşliğinde aklınıza getirmeden daha sakin bir şekilde işlerinizi çözüme ulaştırabileceksiniz. İş arkadaşlarınız ile olan bu etkinliğiniz sayesinde iş ilişkilerinizi güçlendirerek daha verimli bir çalışma ortamı yaratma imkânına da sahip olacaksınız. Boğazın görkemli duruşu mutlaka sizi etkilediği gibi iş arkadaşlarınızı da etkileyecek.